Dziś stawiamy na jutro

Dzięki 30 letniemu doświadczeniu i rozwojowi firmy Radex Metal możemy dzisiaj oferować dla państwa gamę wysokiej jakości produktów i usług w dziedzinie: bram, balustrad,ogrodzeń oraz konstrukcji stalowych. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do przedsiębiorstw i instytucji użyteczności publicznej takich jak szkoły, urzędy.

Produkty po spawaniu czyszczone chemicznie, spawy szlifowane tarczą z kamienia oraz tarczami listkowymi, malowanie podwójną warstwą farby antykorozyjnej (farba podkładowa aluminiowa) oraz farbą nawierzchniową czarny mat lub dowolny kolor z ponad 200 kolorów z palety RAL.
Podczas malowania użynany jest specjalny utwardzacz do każdej z farb.

Bramy Słupsk Radex Metal
Nasze główne zasady to solidność, wysoka jakość produktów, elastyczność oraz nieustanny rozwój firmy.

Wytrwale realizujemy nasze cele

Wytrwale realizujemy nasze aspiracje i cele, którymi jest stały rozwój i osiągnięcie pozycji pomorskiego lidera branży balustrad, bram oraz ogrodzeń. Jesteśmy skoncentrowani na stałym rozwoju we wszystkich obszarach naszej działalności, w pełni zachowując odpowiedzialność społeczną.

Technologie

Wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników są skorelowane z efektywnym zastosowaniem nowoczesnych technologii. Zapewnia nam to stały rozwój przedsiębiorstwa, poprawę technicznej funkcjonalności produktów oraz dostosowanie do norm i standardów.